• FC LEO 1 (zaal)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tuma, JasperTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC LEO 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1G.S.F.V. Drs. Vijfje 3800000000
    2G.S.F.V. Drs. Vijfje 3900000000
    3DVC Appingedam 300000000
    4Exstudiantes Groningen 800000000
    5Futsal Winsum 700000000
    6FC LEO 100000000
    7SC Loppersum 100000000
    8Madjoe 1100000000
    9Potetos 1400000000
    10Potetos 1000000000
    11Roden 800000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Batema, JeroenTeamspeler
    Hofman, HansTeamspeler
    Kadijk, MarcelTeamspeler
    Poort, JustinTeamspeler
    Rispens, BerryTeamspeler
    Ritsema, RonaldTeamspeler
    Tuma, JasperTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC LEO 1

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd