• FC LEO 2 (zaal)

  • Staf

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC LEO 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1G.S.F.V. Drs. Vijfje 3000000000
    2G.S.F.V. Drs. Vijfje 3600000000
    3Exstudiantes Groningen 1200000000
    4Futsal Winsum 600000000
    5De Heracliden 400000000
    6HFC '15 100000000
    7FC LEO 200000000
    8Madjoe 700000000
    9Madjoe 600000000
    10Potetos 1300000000
    11Potetos 900000000
    12Usquert 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, RainierTeamspeler
    Bolt, ErwinTeamspeler
    Klei, Rick v/dTeamspeler
    Kloosterman, BenTeamspeler
    Koster, RickTeamspeler
    Smit, CoenTeamspeler
    Steur, GideonTeamspeler
    Tukker, BoTeamspeler
    Veenwijk, FrankTeamspeler
    Wiersum, JasperTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC LEO 2

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd